Createx Dazai aerografijai Wicked W101-00 Primary Set 6 x 60 ml

Createx Wicked populiariausi dazai aerografui W030 Opaque White, W002 Black, W003 Yellow, W007 Blue, W005 Red, 4011 Reducer
Manufacturer: Createx
Availability: 98 in stock
SKU: 116101
Delivery date: 3-14 days
$63.40

Createx Wicked yra dažymo priemonė, kurią galima naudoti ant įvairių paviršių, tokių kaip marškinėliai, automobilių grafiniai darbai, iliustracijos ir beveik bet kokia kita taikymo sritis. Tai yra ultraaukštos našumo dažymo priemonė, kuri turi maža tirpiklių kieki, galima sumaišyti su ketikliu 4030 Balancing Clear. Tai padaro labai atsparų dažą, kuris atlaiko tiesioginę, ilgalaikę išorinių elementų poveikį be skalavimo ar išblukimo. Wicked spalvos gali būti naudojamos tiesiogiai iš buteliuko su daugeliu aerografu. Wicked spalvos gali būti sumažintos su 4011 Flash Reducer bet kokiu santykiu siekiant pagerinti srautą, atomizaciją ir pritaikyti klampumo pageidavimus.
Wicked Detail Spalvos yra išsisklaidę į 0,1 mikrono dalelių dydžio ir džiūsta iki 30 laipsnių lygio plokščio paviršiaus, idealiai tinka iliustratoriams, nes plokščias paviršius atspindi spalvos tikrąją spalvą. Wicked spalvos yra išsisklaidę į 0,5 mikrono dalelių dydžio rišiklio dydį ir džiūsta pusiau blizgantis lygis 70+ laipsnių. Rišiklio rafinuotas dalelių dydis leidžia pasiekti ultrafeinę atomizaciją esant labai žemam PSI nustatymui be per didelio purvo ar pastebimo patarimo džiovinimo. Wicked oro aerografijos spalvos ™ yra: Vandens pagrindo (nors jame yra mažai tirpiklių sumaišyto su kietikliu, išorinio lygio resignu ir automobilių pigmentais) Universalus Pastovus Netoksiškas Šviesus Spjaudosi sklandžiai su šilkiniais, smulkiai atomizuojančiais modeliais Savaiminis lyginimas džiūstant iki plokščio, net be „oranžinės žievelės“ žvilgsnio. Puiki priklausomybė Galima maskuoti su automobilių juostele Naudokite visam transporto priemonės dažymui ar grafiniams darbams Tarpusavyje sumaišomi leidžia neribotą spalvų derinių ir efektų skaičių Pagamintas naudojant automobiliams skirtus pigmentus ir rišiklius Iš anksto paruoštas purtyti buteliuke - nereikia maišyti Visiškai suderinama su bet kokiais automobiliams skirtais uretanais, dažais ir gruntavimais Wicked oro šepetėlių spalvoms ™ yra: Nustebintis našumas Nėra laiko langelių darbui po didesnio lango Daugiau lankstumo - atsparumas įtrūkimams ir lupimuisi Paprastas valymas Kainos taupymas ir laiko efektyvumas Saugesnis naudoti Sudaro mažiau nei 0,01% VOC Automobiliams atnaujinti rekomenduojamas tvirtas katalizuotas uretaninis skaidrus sluoksnis. Wicked spalvos susidaro stipriai plėvelę tik su or

Customers who bought this item also bought

4011 Auto-Air Flash Reducer Fast Dry 60 ml.

Reducer, the goto thinner for all Createx paints & clears
$10.31 $9.28

5620 Clear Coat Gloss 60 ml

5620 Createx Gloss Clear - A water-based, acrylic clear for application over any Createx Colors paint. Durable, for both indoor and outdoor use. Not automotive-grade. Appears milky in solution and dries to a glossy, transparent coating. Reduce 5 – 10% 4012 High Performance Reducer. Apply with either airbrush or spray-gun.
$14.40 $12.96

Createx 5315 Pearl Black 60 ml

Pearlescent Colors Pigmented, pearlescent graphic colors that cover semi-opaque. Made with lightfast, automotive-grade pigments and a durable, exterior-grade acrylic resin.
$10.92 $9.83

Gruntas Createx AutoBorne 6002 Sealer Black 60 ml

Water-Based Acrylic Primer
$12.69 $11.42