Pristatymas ir grąžinimas

Visi sandoriai tarp klientų ir createx.lt sudaromi pagal 2002-05-28 taisykles Nr. 207 „Nuotoliniu būdu sudaromų sutarčių taisyklės“. Kilus ginčų UAB "Intovilla" vadovaujasi vartotojų teisių gynimo centro priimtais sprendimais.

Užsakymo patvirtinimas

Užregistravę savo užsakymą mūsų sistemoje gausite patvirtinimą į jūsų nurodytą elektroninį paštą. Prašome nedelsiant patvirtinti užsakymą ir, jeigu įsivėlė klaida, paskambinti klientų aptarnavimo telefonu arba parašyti elektroninio pašto adresu.

Paskutinė galimybė pakeisti savo užsakymą yra komplektuojant užsakymą. Jeigu jūsų užsakyto produkto užsakymo įforminimo metu nėra, mes susisieksime su jumis ir susitarsime dėl tinkamiausio jums sprendimo.

Pristatymo terminas

Gavus apmokėjimą prekės bus parengtos siuntimui per 0-5 darbo dienas (jei tik prie atitinkamos prekės nėra nurodytas kitas pristatymo laikas), tokiu atveju galėsime išsiųsti prekę per nurodyta prie prekes laikotarpi nuo apmokėjimo gavimo dienos.

Jums bus pateikta informacija apie prekės gavimo tvarką ar siuntinio numerį, jei prekė bus pristatoma kurjerių tarnybos pagalba, tai suteiks Jums galimybę sužinoti tikslų pristatymo laiką. Kurjeris Jūsų užsakymą pristatys nurodytu.

Pristatymas

Prekėms pristatyti createx.lt naudojasi siuskpigiau.lt tarpinikavimu (DHL, TNT, DPD, FedEx, Omniva, Venipak , Itella, GLS, LPExpress) pristatymas vyksta pagal pasirinkta pristatymo kompanija salygos ir pristatymo laika. Pristatymo bendrovės atstovas susisieks su jumis ir susitars dėl pristatymo laiko. Pristatymo metu jūs ar jūsų atstovas privalo būti nurodytu pristatymo adresu. Užsakymai pristatomi klientų nurodytu adresu, darbo dienomis nuo 8.00 iki 22.00 val.

Užsakymas perduodamas:

  • fiziniams asmenims - užsakymas perduodamas tik asmeniui, nurodytam lydinčiuosiuose dokumentuose, arba kitam asmeniui, pateikusiam originalų dokumentą, patvirtinantį gavėjo tapatybę arba notaro patvirtintą įgaliojimą, kuriuo gavėjas įgalioja šį asmenį gauti užsakymą;
  • juridiniams asmenims – užsakymas perduodamas asmeniui, nurodytam lydinčiuosiuose dokumentuose, arba kitam įmonės atstovui, esančiam nurodytu pristatymo adresu (sekretoriui, administratoriui ir pan.). Siuntą gavęs asmuo patvirtina gavimą kurjerio pateiktame MDU (Mobile Device Unit) sensoriniame ekrane.

Jeigu užsakymo svoris yra didesnis kaip 31,5 kg, prekių iškrovimą užtikrina gavėjas dalyvaujant kurjeriui.

Gavęs siuntą gavėjas neturi teisės nepagrįstai užlaikyti kurjerio. Priešingu atveju bus skaičiuojamas papildomas mokestis už prastovą – nepagrįstai užlaikius kurjerį ilgiau kaip 10 minučių – 2,50 eurų už kiekvienas 10 minučių, skaičiuojant nuo pirmos užlaikymo minutės.

Pristatymo metu gavėjas, dalyvaujant kurjeriui, įvertina išorinę siuntos pakuotę. Jeigu pakuotė pažeista ar trūksta prekių, gavėjas apie tai informuoja kurjerį ir kurjeris surašo pažeidimų aktą naudodamasis MDU (Mobile Device Unit), taip pat nufotografuoja siuntą. Klientui pareikalavus, papildomai aktas gali būti parengtas ir popierine forma.

Kurjeris neprivalo tikrinti, ar siuntos turinys atitinka duomenis, nurodytus prekių transportavimo važtaraštyje ar kituose lydinčiuosiuose dokumentuose. Kurjeris neprivalo laukti, kol tai padarys gavėjas.

Laikoma, kad siunta pristatyta, kai gavėjas pasirašo kurjerio MDU (Mobile Device Unit) sensoriniame ekrane. Tuo atveju, jeigu gavėjas atsisako nurodyti savo vardą, pavardę ir atsisako pasirašyti, kad gavo siuntą, siuntinys neperduodamas.

Jeigu gavėjas atsisako priimti siuntą arba pristatyti siuntą neįmanoma dėl kitų priežasčių, kurjeris įrašo pastabą apie atsisakymo priežastį.

Nepristatytos siuntos grąžinamos atgal į pardavėjo sandėlį ir apie tai informuojamas pirkėjas.

Kainos

Visos kainos createx.lt nurodytos su PVM.

Prekių kainos gali būti keičiamos be įspėjimo.

Jau užsakytų prekių kainos tokiu atveju lieka nepakitusios.

Grąžinimo teisė ir garantija

Jūs galite pasinaudoti grąžinimo teise per 14 dienų nuo prekių gavimo momento.

Jeigu jūs pasinaudojate grąžinimo teise ir grąžinimas nesusijęs su konkrečios prekės ar paslaugos atitiktimi sutarties sąlygoms, jūs privalote padengti prekių grąžinimo išlaidas.

Grąžinimo teisė negalioja šiais atvejais:

  • jeigu jūs įsigyjate dažus gaminamus pagal individualu užsakymą;
  • jeigu produkto pakuotė atidaryta arba pažeista. Pageidautina, kad su prekėmis elgtumėtės atsargiai.

Susisiekite su mumis, jeigu ketinate grąžinti prekes.

Duomenų apsauga

Užsisakant prekes createx.lt jūsų duomenys saugomi atitinkamai sutarčiai sudaryti ir ją vykdyti. Be jūsų sutikimo mes neperduodame jūsų duomenų tretiesiems asmenims. Pagal fizinių asmenų duomenų apsaugos įstatymą jūs turite teisę susipažinti su duomenimis, kurie yra saugomi, ir, jeigu reikia, galite juos keisti.